TRASA ZIELONA – trasa dla dzieci od lat 3 do 12. Trasa dziecięca to kolorowe przeszkody (kacze łapki, mostki, tunele) rozmieszczone pomiędzy drewnianymi domkami na drzewach. Asekurację stanowią siatki zabezpieczające przed upadkiem.

TRASA ŻÓŁTA – trasa przeznaczone dla dzieci od 6 roku życia lub mniejszych w asyście instruktora lub rodzica. Z trasy mogą korzystać również dorośli i młodzież. Trasa zainstalowana 2-3 m nad ziemią, składa się z 12 przeszkód dostosowanych pod względem manualnym do grupy wiekowej użytkownika..

TRASA NIEBIESKA – dostępna dla dorosłych i dzieci od 130 cm wysokości. Stopień trudności trasy jest dość niski. Trasa składa się z 13 przeszkód. Jest to trasa polecana dla początkujących oraz dzieci.

TRASA CZERWONA – trasa wysoka 18 przeszkód. Trasa ta wymaga nieco większych umiejętności ale także dostarcza większą dawkę adrenaliny oraz satysfakcji z jej pokonania. Wysokie usytuowanie tej trasy również pozytywnie wpływa na jej atrakcyjność.

TRASA CZARNA – zwana również trasą extreme. To trasa dla osób wymagających, mogących pochwalić się dobrą sprawnością fizyczną. Dostępna od lat 16. Składa się z 13 trudnych przeszkód.

TRASA TANDEM - trasa z 13 przeszkodami, które można pokonać jedynie we dwójkę. Współpraca to główne hasło tej trasy. Dostarcza ona wiele zabawy, śmiechu, pozytywnych wrażeń a jest także sprawdzianem na ….zaufanie. Najlepsza dla par, przyjaciół i grup zorganizowanych.

ZJAZD TYROLSKI – na początek wspinaczka po 14 metrowej drabince na platformę, a następnie już śmigamy na dół nad parkowym jeziorem. Niezapomniane wrażenia.


SKOK WAHADŁOWY (BIG SWING) - atrakcja zapewnia podniesienie poziomu adrenaliny we krwi. Uczestnik z wysokości kilku lub kilkunastu metrów oddaje skok wahadłowy – 180 °. Na wysokość startu dostaje się on za pośrednictwem mechanizmu wyciągowego. Uczestnik sam decyduje o momencie oddania skoku. Fani Big Swinga twierdzą, że jest to atrakcja lepsza od skoków bungee.

DRZEWO WSPINACZKOWE – uczestnik wspina się na wysokość 16 metrów za pomocą chwytów zainstalowanych na dużym drzewie. System asekuracji – automatyczne urządzenie asekuracji pionowej z funkcją opuszczania uczestnika po odpadnięciu.

Park został zbudowany według międzynarodowych zasad i standardów wyznaczonych przez światową organizację ACCT ( Ropes Course Construction Standards, 2004). Firma Project Outdoor, która zajmowała się budową naszego parku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Parków Linowych ERCA ( European Ropes Course Association ). Nasz park podlega corocznym rewizjom bezpieczeństwa. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają doświadczeni instruktorzy. Wykorzystujemy sprzęt dedykowany do użytku w parkach linowych.

TRASA DLA DZIECI OD LAT 3 DO 12. TRASA DZIECIĘCA

Kontakt Godziny otwarcia Lokalizacja