Park linowy Hanza Pałac Rulewo zapewnia najmłodszym wspaniałą rozrywkę na świeżym powietrzu oraz niezapomniane wrażenia z pobytu u nas. Dzieci już od 3 roku życia mogą korzystać z niskiej, zielonej trasy linowej. Młodsze mają do dyspozycji ogromny plac zabaw, wysypany delikatnym piaskiem. Energię, która drzemie w każdym dziecku, mogą wyskakać na trampolinie lub eurobungee.
Wspinaczka na drzewa z profesjonalnym zabezpieczeniem też będzie wspaniałą przygodą, szczególnie jeśli po udanej wspinaczce czeka słodka niespodzianka. Nasze zwierzęta z mini zagrody już nie mogę doczekać się odwiedzin Waszych pociech, które mogą je same dokarmiać. Co weekendowe  animacje skuszą niejednego małego odkrywcę i pozwolą nauczyć się współdziałania w grupie.

Zapraszamy również wszystkich chętnych do organizowania u nas tematycznych urodzin dla dzieci. Zapewniamy animacje oraz poczęstunek wedle dziecięcych gustów. Elastycznie dostosujemy się do Państwa oczekiwań oraz do oczekiwań Państwa dziecka, co do spędzenia tego najważniejszego dnia w roku. Więcej informacji pod numerem telefonu (+48) 52 320-90-94 

Kontakt Godziny otwarcia Lokalizacja