Park linowy Hanza Pałac Rulewo to niesamowite miejsce, łączące 200-stu letnią historię z nowoczesną, aktywną formą spędzania wolnego czasu. Park mieści się przy hotelu Hanza Pałac Wellness & SPA, który posiada 55 pokoi, basen i restaurację.
Park linowy to wysokościowy tor przeszkód, którego pokonywania dostarcza mnóstwo radości i satysfakcji dorosłym jak i najmłodszym. Rozwija sprawność fizyczną, manualną i koordynacyjną a także uczy przełamywania strachu i własnych słabości.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów. Atestowany i najnowocześniejszy sprzęt do asekuracji także ma duży wpływ na  bezpieczeństwo i wygodę miłośników wędrówek w koronach drzew.
Nasz park został zbudowany według międzynarodowych zasad i standardów wyznaczonych przez światową organizację ACCT (Ropes Course Construction Standards, 2004). Firma Project Outdoor, która zajmowała się aranżacją i budową parku jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Parków Linowych ERCA (European Ropes Course Association). Park linowy podlega corocznym rewizjom bezpieczeństwa.

Zasady bezpieczeństwa oraz posługiwania się sprzętem asekuracyjnym przedstawiane są podczas obowiązkowego, kilkuminutowego szkolenia. Po części teoretycznej i praktycznej na małej wysokości – uczestnicy mogą wejść na wysokie trasy i wykazać się zdobytą wiedzą.
Park linowy Hanza Pałac to świetne miejsce na rodzinną rozrywkę, imprezy integracyjne oraz całodniową zabawę dla grup szkolnych.

Niska trasa dla dzieci od lat 3, plac zabaw, trampolina, eurobungee i animacje stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku dla małych dzieci oraz grup przedszkolnych.

Kontakt Godziny otwarcia Lokalizacja